Lastega välja

Kuhu minna lastega Pärnumaal?

Mai 30.07.2017, 21:41

Suve üks populaarsem sihtkoht Eestis on Pärnu. Otsisime välja valiku lastega peredele huvipakkuvaid kohti Pärnumaal:

Ilusa ilma korral on Pärnu suurim tõmbenumber rand.  Pärnu rannale lisaks võib sõita aga ka Valgeranda või siis näiteks Kablisse. Valgerannas on ootamas ka seikluspark ning kohvik, teel Kablisse saab aga teha toreda matka Tolkuse rabas. Uus ja senistest teistsuguse ülesehitusega seikluspark asub Pärnu rannas.

Paljudel peredel on sihtkohaks Lottemaa.

Loomasõpradel võib huvitav olla Minizoos,  Nurmenuku Puhkekeskuses, Alpakafarmis, Pernova Loodusmajas, Teispere talus. Pärnumaal asub ka mitu ratsatalu (Tori Hobusekasvandus, Maria Talu, Sassi talu ratsakeskus)

Vihmase ilma korral on ajaveetmisvõimalusi mitmeid:

  • kino (Apollo kino Pärnu)
  • veekeskused ja spad (lastebasseinidega on Estonia Spa Termid, Tervise Paradiis, Estonia Resort Hotel &Spa)
  • mängutoad (Pärnu Liikluslinnak, Pärnu laserpark, Hüppa mängumaa, Batuudikeskus UP )
  • muuseum (Pärnu muuseum, kus korraldatakse ka lastehommikuid)
  • põgenemistoad

Pärnus ei ole huvitaval kombel väga palju lastenurgaga söögikohti, aga loodetavasti leiavad kõik siiski midagi meelepärast. Õues paikneva mänguplatsiga on kindlasti Jahtklubi restoran, Rannahotelli restoran ja kohvik-restoran Piparmünt (ent seal ei pakuta lastele tüüpmenüüd s.t. friikaid ja pastat).

Pärnu jõel ja lahel saab sõita paadiga, Maarja-Magdaleena Gildis vaadata käsitöömeistrite tegevust ja ka ise kaasa lüüa, Pärnu rannas on mitmeid tasulisi atraktsioone (batuudid, pedaaliautod jms).

Otselingid leiad SIIT