Uudised

Priit Juurmann ehk DJ P. Julm: „Mul oli pikki aastaid veendumus, et mina lapsi ei taha.“

Merle Liivak 10.01.2018, 21:16

"See oli ootamatu vettekukkumine ja sobis mulle ülihästi. Järsku oligi mu elus unistuste naine, Yoko, koos lapsega ja see oli väga okei. Kahe aasta pärast sündis Herta. Siis me veel ei teadnud, et meil tuleb suurpere," räägib Priit värskes Pere ja Kodus.

15aastane Kaarel Bo tuli Priidu ellu Yoko eelmisest kooselust. Pojale lisaks sündisid Herta Ing (10), Uma Chantal (7) ja Dag Ferdinand (5). 

"Tsiteerin üht tuttavat, kes siis, kui ootasime kolmandat last. ütles: “Ahah, nüüd hakkab teil pere tekkima. Üks laps on tööõnnetus, kaks last on statistika ja kolmest algab pere.” Ma ise olen näinud, et kolmandast lapsest alates võtab pere sinu ego üle. Pere kui selline muutub vedavaks masinaks.

Tasakaal iseendas ja mehe-naise suhetes on kõige määravam. Kui siin nihkub miskit ära, siis on halb. Muidugi on vaja teineteise jaoks iga päev aega ka. Et sa ei oleks vaid issi ja emme, vaid ikka mees ja naine. Et saaks koos kinos käia. Saaks voodis magada, nii et keegi ei maga vahel. Juba selle pärast, et magaks välja. Kui väsimus hakkab kuhjuma, on väga keeruline. Esimeste lastega oli see lihtsam, aga 46aastase nelja lapse isana on väljamagamine saanud väga oluliseks." 

Toimetas Kerttu Jänese

Artikli täismahus lugemiseks:
Telli digiajakiri €/kuu
Oled juba lugeja? Logi sisse