Blogid

RINNAD ON LÄBI TEINUD DIGIMUUTUMISE! "Kuidas küll oma vanu häid tisse tagasi saada?"

Bettykas 07.03.2018, 09:39

Nägin seda pilti ja see ajendas mind kohe kirjutama, see pilt on lihtsalt niiiii täppi! Peale imetamise lõpetamist hakkas rindadega miskit toimuma.


Ma olen pigem alati rahul olnud oma partiiga. Sobisid hästi kehaga (minu meelest), olid pringid ja suurus oli ka täitsa niitšekas B.

Raseduse ajal paisusid rinnad eriti suureks ja B korvi enam naljalt ei mahtunud, seega kandsin ülejäänud raseduse C korvi. Kuju oli ikka ilus ja noh natuke suurema rinna vastu ei saanud mul ka miskit olla. Peale sünnitust ja imetamisega alustamist olid rinnad ikka punnis ja ilusad. Peale imetamise lõpetamist hakkas rindadega miskit toimuma. Esialgu kohe ma muutust ei märganud, see juhtus kuidagi tasapisi.

Kohutavad kompleksid

Tänaseks päevaks on mul rindade suhtes tekkinud kohutavad kompleksid ning ma ei tunne ennast nendega hästi. Ilusate, prinkis, B korviga rindade asemel on mul nüüd välja veninud rinnad, nagu kivid sokkides. B korvi asemel tuleb kanda A korvi ja kindlasti push-up'iga, ilma ei saaks enam kuidagi. Postituse pilt kirjeldab ülimalt hästi olukorda. Rinnad on teinud täieliku digimuutumise. 

Jah, ma mõtlesin küll, et ilmselt rasedus ja imetamine, miskit rindades muudab, aga et niivõrd, seda ei osanud oodata. Kuidas küll oma vanu, häid tisse tagasi saada? Ma esialgu alustasin kreemitamisega. Kasutasin sama kreemi, mida siis, kui raseduse ajal venitusarme vältida üritasin. Noh, ütleme, et peale paari kuud kreemitamist ma mingit muutust ei näe. Fakt on ikkagi see, et A korviks jään igal juhul, aga sellest on mul suht savi, eelkõige tahaks lahti saada sellest üleliigsest nahast, et see nahk kuidagi ennast taas vormi tõmbaks, et need rinnad nö ei ripuks.

Olen palju mõelnud rinnaopi peale ja tihti tundub see ainuke lahendus, et ennast taas enda kehas hästi tunda. Ilusad rinnad on minu jaoks olulised. Rinnaopi puhul on aga omad hirmud ja eks see nõuab päris korraliku summat ka? Vist? Ei tea, kui kunagi julguse kokku võtan ja kuskilt suure summa kokku kraamin, siis saan ehk ilusad rinnad tagasi. Senikaua tuleb leppida sellega, mis on, kahjuks.

Teisi postitusi saad lugeda Bettyka blogist siit: www.bettyka.ee

Instagramis leiad ta siit: betttyka