Blogid

"Lapsed on toredad ja vahvad - nad toovad mu ellu nii palju rõõmu ja armastust. Aga ainult sellest ka ei piisa!"

Kadi-Liisi blogi 11.03.2018, 16:48

Kas ma olen sellepärast halb ema? Palun öelge, et ei ole. Mul viimasel ajal mingid eriti kahtlased tujud. Vahepeal olen täiega rõõmus ja õnnelik, siis jälle kurb.

Ma isegi ei saa aru, millest see tingitud on. Ja siis veel need peavalud... Pea lihtsalt iga päev valutab. Ja kui valutab, siis ikka korralikult. Ma lihtsalt ei saa aru, mis mul viga on ja miks ma end nii tunnen. Endal hakkab juba väga imelik. 

Tahaks olla ikka sama positiivne ja rõõmus nagu kogu aeg, aga negatiivsus sosistab kuklasse, kõik on halb ja paha. Ma ei tea, mida endaga teha lihtsalt. Võibolla on asi selles, et ma elan täielikus rutiinis? Iga päev algab ja lõppeb samamoodi, isegi kui pisikesed detailid erinevad, siis suures pildis on kõik täpselt sama. Tahaks rutiinist välja saada, teha midagi, mida pole näiteks varem teinud või minna kuskile, kus pole varem käinud.

Samas olen ma õnnelik, et mul on stabiilsus ja rutiin - kõik on tegelikult hästi ju. Kõige haigem ongi see, et mul pole mitte midagi, mille kallal isegi vinguda, kõik ongi kuidagi kahtlaselt korras. Ma isegi ei saa aru, mille pärast ma vahel kurb olen, ma isegi ei saa öelda, et kurb - lihtsalt veits tujust ära. Mis mul viga on??

Reioga mõtlesime, et ma peaks endale mingi hobi leidma. Midagi sellist, mis ei nõuaks väga palju raha. Aga samas, mis see olema peaks? Kõik, mis mulle huvitav tundub nõuab raha ja see mulle ei meeldi. Samas on blogi ka nagu omamoodi hobi, aga siia jõuan millegipärast järjest vähem ja vähem. Mul on kaks lõpetamata postitust ja ma ei tea, kuidas neid lõpetada.

Lapsed on toredad ja vahvad ja toovad mu ellu nii palju rõõmu ja armastust, aga mu jaoks pole see hetkel lihtsalt piisav. Kas ma olen sellepärast halb ema? Palun öelge, et ei ole.

Mu peas on lihtsalt pudru ja kapsad..

Teisi Kadi-Liisi blogipostitusi saad lugeda SIIT